facebook twitter Google Plus
Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı 19 Ağustos Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Çilek Kokusu 9. Bölüm fragmanı bu akşamki bölüm biter bitmez yeni bölümün fragmanı sitemize eklenecektir. iyi seyirler.
Burak arabasıyla Aslı'yı yoldan alır ve sahil kenarına gidip güzel bir gün geçirirler. Burak Aslı''ya hoşlandığını söyler ve inandırmaya çalışır. Günün sonunda Burak ve Çağla'nın konuşmasına kulak misafiri olan Aslı'nın hayalleri bir anda yıkılır.
Çilek Kokusu 9. Bölümü ile 19 Ağustos 2015 Çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında...

Çilek Kokusu dizisi her Cuma - 23.30 saatinde Star ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı 19 Ağustos Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çilek Kokusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum AYSAN REZAPOOR

Fragman gelçekten harikaydı çok sevdim


Anahtar kelimeler: Çilek Kokusu 9. Bölüm fragmanı,Çilek Kokusu 9. Bölüm konusu,Çilek Kokusu 9. Bölüm özeti,Çilek Kokusu 9. Bölümde neler oluyor,Çilek Kokusu 9. Bölüm burak aslı,Çilek Kokusu 9. Bölüm burak aslı öpüştüğ, Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Çilek Kokusu 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti