facebook twitter Google Plus
Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Çilek Kokusu 21. Bölüm fragmanı nette ilk Fragman-tv.com sitemize eklenecektir.
Çilek Kokusu 21. Bölümü ile 14 kasım cumartesi akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Burak ve Aslı yeni bir krizin eşiğindedir. Çağla Aslı ile ilgili önemli bir bilgi edinir ve deliye döner. Onu sakinleştiren kişi Gani olur. Gani ve Çağla iş birliği yaparak Aslı ve Burak'ı ayırmak için yeni bir plan yaparlar.

Çilek Kokusu dizisi her Cuma - 23.30 saatinde Star ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çilek Kokusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

lütfen final olmasınnnnnnnnnnnnnnnn

yorum Gunay

cok guzel final olmasinda...heyatimda bu kadar guzel komik super dizi gormemiwdim..21 bolum 2 ci fraagmaniin axri hic xowuma gelmedi Allah ede orasi cok uzamaz.....asli burak ayrilsalar diziden nifret ederem..finali guzel bitmesede..


Anahtar kelimeler: Çilek Kokusu 21. Bölüm fragmanı,Çilek Kokusu 21. Bölüm konusu,Çilek Kokusu 21. Bölüm özeti,Çilek Kokusu 21. Bölümde neler olacak,Çilek Kokusu 21. Bölüm neden yayınlanmadı,Çilek Kokusu 21. Bölüm ne zaman, Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Çilek Kokusu 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti