facebook twitter Google Plus
Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı 7 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı özeti: Çilek Kokusu 20. Bölüm fragmanı nette ilk Fragman-tv.com sitemize eklenecektir.
Çilek Kokusu 20. Bölümü ile 7 kasım cumartesi akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Burak ve Erdem tabu oynamış ve Burak kazanmıştır. İddiayı kaybeden Erdem tatil planı yapar. Burak ve Erdem birlik olup kızları tatile götüreceklerdir. Kızlarla gittikleri tatili en iyi şekilde geçirmek isteyen erkekler güzle bir plan yapar. Plan dahilinde eğlenceli anlar yaşanır. Çağla ile anlaşma yapan Gani Aslı'yı an ve an takip etmektedir. Gani gerçekleri öğrenecek midir?

Çilek Kokusu dizisi her Cuma - 23.30 saatinde Star ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı 7 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çilek Kokusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Vusale

Cox iyi.Seviyorummmm ya bu dizini.Superrrr


Anahtar kelimeler: Çilek Kokusu 20. Bölüm fragmanı,Çilek Kokusu 20. Bölüm konusu,Çilek Kokusu 20. Bölüm özeti,Çilek Kokusu 20. Bölümde neler olacak,Çilek Kokusu 20. Bölüm neden yayınlanmadı,Çilek Kokusu 20. Bölüm ne zaman, Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çilek Kokusu 20. Bölüm Fragmanı özeti