facebook twitter Google Plus
Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı 31 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı özeti: Çilek Kokusu 18. Bölüm fragmanı nette ilk Fragman-tv.com sitemize eklenecektir.
Çilek Kokusu 19. Bölümü ile 31 ekim cumartesi akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Gani tarafından saldırıya uğrayan Burak bir süreliğine evde dinlenmek zorunda kalır. Bu süreç içerisinde annesi Burak'a bakması için Çağla'yı çağırır. Bu durum hem Burak'ı hemde Aslı'yı çılgına çevirir. Çağla Burak'a yakınlaşma fırsatını bakalım nasıl değerlendirecek?

Çilek Kokusu dizisi her Cuma - 23.30 saatinde Star ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı 31 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çilek Kokusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum melek

Reytingiler düşüyor lütfen bu dizi bitmesin cumartesi akşamı bakın

yorum İsimsiz

pazartei olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn lütfen


Anahtar kelimeler: Çilek Kokusu 19. Bölüm fragmanı,Çilek Kokusu 19. Bölüm konusu,Çilek Kokusu 19. Bölüm özeti,Çilek Kokusu 19. Bölümde neler olacak,Çilek Kokusu 19. Bölüm neden yayınlanmadı,Çilek Kokusu 19. Bölüm ne zaman, Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı özeti