facebook twitter Google Plus
Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı 24 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı özeti: Çilek Kokusu 18. Bölüm fragmanı nette ilk Fragman-tv.com sitemize eklenecektir.
Çilek Kokusu 18. Bölümü ile 24 ekim cumartesi akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Çağla Aslı'nın tavırlarından sonra daha da deliye dönmüştür artık gözünü karartmıştır. Volkan'dan sonra Gani'den de yardım almaya başlar. Gani Burak'ın tam bir düşmanı olduğundan Çağla'ya seve seve yardım edecektir. Aslı bursu kazanır artık Burak ile aynı okuldadır. Burak okulda düzenlenen bir partiye Aslı'yı da götürür. Fakat beklenmedik bir sürpriz bütün planları bozacaktır.

Çilek Kokusu dizisi her Cuma - 23.30 saatinde Star ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı 24 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çilek Kokusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Çilek Kokusu 18. Bölüm fragmanı,Çilek Kokusu 18. Bölüm konusu,Çilek Kokusu 18. Bölüm özeti,Çilek Kokusu 18. Bölümde neler olacak,Çilek Kokusu 18. Bölüm neden yayınlanmadı,Çilek Kokusu 18. Bölüm ne zaman, Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çilek Kokusu 18. Bölüm Fragmanı özeti