facebook twitter Google Plus
Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı özeti: Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. fragmanı nette ilk Fragman-tv.com sitemize eklenecektir.
Çilek Kokusu 17. Bölümü ile 17 ekim cumartesi akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Burak ve Aslı hayatlarına yeni bir sayfa açar. Bundan sonra birbirlerine güvenecek ve her zorluğu aşacaklarına söz vermişlerdir. Fakat onların mutluluğu Çağla'nın Aslı'nın başarısını sahiplenene kadar sürer. Çağla elde ettiği sahte başarının üstüne konmaya çalışırken Burak Aslı'ya destek olmaya çalışır. Aslı hayallerindeki işi elde etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Çilek Kokusu dizisi her Cuma - 23.30 saatinde Star ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çilek Kokusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (3)
yorum maryam

Bnde iran dan izliyorum çok guzel bir dizi

yorum Mehdi

Çok güzel aşk dizisi çilek kokusunu çok seviyorum aslı ile Burak'ı çok seviyorum

yorum ayda

Çok gozel ben iran dan izliyorum


Anahtar kelimeler: Çilek Kokusu 17. Bölüm fragmanı,Çilek Kokusu 17. Bölüm konusu,Çilek Kokusu 17. Bölüm özeti,Çilek Kokusu 17. Bölümde neler olacak,Çilek Kokusu 17. Bölüm neden yayınlanmadı,Çilek Kokusu 17. Bölüm ne zaman, Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Çilek Kokusu 17. Bölüm 3. Fragmanı özeti