facebook twitter Google Plus
Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Çilek Kokusu 16. Bölüm fragmanı nette ilk Fragman-tv.com sitemize eklenecektir.
Çilek Kokusu 16. Bölümü ile 7 ekim Çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.
Burak'ın Çağla'ya ait olduğunu düşünen Aslı bu zamana kadar hep susmuştu. Aslı Çağla'nın tüm söylediklerini içine atmış ve bu defa o söylenenleri Burak'a kusmuştu. Burak kendince bir karar alır bunu Aslı ile paylaşır. Burak bundan sonra önüne çıkacak tüm engellere rağmen Aslı'dan vazgeçmeyecektir. Aslı Çağla'nın gönderdiği fotoğrafları görmüş ve çılgına dönmüştür. Bu defa Burak'a fazlasıyla kırılmıştır. Aslı ve Burak Çağla krizini aşabilecek mi?

Çilek Kokusu dizisi her Cuma - 23.30 saatinde Star ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çilek Kokusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Çilek Kokusu 16. Bölüm fragmanı,Çilek Kokusu 16. Bölüm konusu,Çilek Kokusu 16. Bölüm özeti,Çilek Kokusu 16. Bölümde neler olacak,Çilek Kokusu 16. Bölüm neden yayınlanmadı,Çilek Kokusu 16. Bölüm ne zaman, Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Çilek Kokusu 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti